Më mbaj mend (për 1 muaj)

MAF Production
  • Vendlindja:
  •  
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

MAF Production është video produksion i njohur. MAF Production janë një produksion mjaft prestigjoz. Maf realizon video dhe video marketing. Kanë realizuar disa videokliep me disa këngëtarë të cilat janë pëlqyer mjaft shumë.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Facebook

Fanpage

Shto profile

të tjeraKomente mbi këtë artist