Magrib Muqiqi
Magrib Muqiqi
Magrib Muqiqi
  • Vendlindja:
  • Prishtinë Kosovë
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë Kosovë
  • Ditëlindja:
  • 2 Mars
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♓ Peshqit

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

Magrib Muqiqi është këngëtar i njohur. Në vitin 2015, Magrib Muqiqi publikon albumin "Magrib Muqiqi".

Në vitin 2018, Magrib Muqiqi publikon albumin "Zeshkanja Ime".

Më datë 4 Maj 2019, Magrib Muqiqi publikon videoklipin "Jo Jo".

Më datë 16 Nëntor 2021, Magrib Muqiqi publikon videoklipin "Zemra E Zeze".

Më datë 2 Maj 2022, Magrib Muqiqi publikon videoklipin "Pritemni Familja Ime". Videoklipi u prodhua nga kompania A Films.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0