TEKSTESHQIP

Majlinda Dada
Ti Nuk Kishe Fat
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ti Nuk Kishe Fat" kënduar nga Majlinda Dada.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Siç është bërë traditë në showbizin shqiptar, ky produkt muzikor u paraqit tek audienca i punuar këndshëm edhe me një klip muzikor, i cili u publikua me datë 14 Shkurt 2015.