TEKSTESHQIP

Majlinda Dada
Pa Tekst
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Pa Tekst" kënduar nga Majlinda Dada.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Ky projekt erdhi tek audienca e gjerë i punuar në prizmin vizual me një videoklip, i cili u publikua me datë 8 Janar 2021. Për këngën ka punuar kompozitori Elgit Doda, tekstin e shkroi vetë artistja, ndërsa për orkestrimin u përkujdes Marenglen Boja.