TEKSTESHQIP

Mandy
Nena Ime
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nena Ime" kënduar nga Mandy.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Projekti është sjellë tek publiku i punuar me shije edhe me anë të një videoklipi, për të cilin është përkujdesur Creative Idea. Ky videoklip u publikua më 4 Janar 2020. Për muzikën e këngës ka punuar kompozitori Alart, tekstin e krijoi vetë këngëtari, ndërsa studio producenti është Asylum Company.