TEKSTESHQIP

Mandy
Aladini
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Aladini" kënduar nga Mandy.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Bëhet hit kur ka dhe klip, prandaj ky projekt u paraqit tek fansat i punuar në aspektin vizual edhe me një videoklip, i cili u publikua më 4 Korrik 2020. Muzikën dhe tekstin e krijoi vetë këngëtari.