Më mbaj mend (për 1 muaj)

Manjola Mace - Plage Dashurie Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Sa te veshtire e kam te pranoj
Mungesen tende
E kam lodhur emrin tend
Nuk e permend çdo mbremje

Te doja s'me deshte
Te dhashe s'me meritove
Sa e thelle eshte plaga
Qe me shkaktove

Sa e thelle eshte plaga
Qe me shkaktove

Ref...
Dashuria jote
Je gjithçka qe kisha
Sot nuk di kush jam
Dhe dje per ty çfare isha

Pse duhet te behesh
E shkuar per mua
Pse nuk je tash nje
Qe aq shume e dua

Pse nuk je tash nje
Qe aq shume e dua

Dua te iki larg nga ti
Diku te shkoj
Nuk me le asnje qendrim
Qe te qendroj

Te doja s'me deshte
Te dhashe s'me meritove
Sa e thelle eshte plaga
Qe me shkaktove

Sa e thelle eshte plaga
Qe me shkaktove

Ref...
Dashuria jote
Je gjithçka qe kisha
Sot nuk di kush jam
Dhe dje per ty çfare isha

Pse duhet te behesh
E shkuar per mua
Pse nuk je tash nje
Qe aq shume e dua

Pse nuk je tash nje
Qe aq shume e dua

...

Pse duhet te behesh
E shkuar per mua
Pse nuk je tash nje
Qe aq shume e dua

Pse nuk je tash nje
Qe aq shume e dua

Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesiPublikimi: 11/10/2014


Manjola Mace - Plage Dashurie
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Plage Dashurie".
3. Video është e këngës "Plage Dashurie", por nuk këndohet nga Manjola Mace.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Manjola Mace:


Komente 0