Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mannie D - Okej Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


numroj dit dhe net
dhomen ku kem fjet
kujtimet aty kan met
komplet
komplet

koha ndryshoj per ne
as ora mbrapa nuk ec
ndjenja tona jan zbeh
jan zbeh
jan zbehhh

[REF. x2:]
okej
diellin e pate
okej
e tash veq hana tka mbet
kryt mbrapa ti mos e kthe
se sem gjen

kurr sta fal
kurr sta fal
kurr sta fal ty n'jetë

you the one
you the one
you the one to blame

kurr mama
kurr mama
kurr mo ski mem gjet
e fundos
e fundos
ket dashni përjet

our love is over
you know it's over
our love is over
yeah, you know it's over

[REF. x2:]
okej
diellin e pate
okej
e tash veq hana tka mbet
kryt mbrapa ti mos e kthe
se sem gjen


Ky tekst u dërgua nga ManuelMannie D
Publikimi: 11/08/2020


Mannie D - Okej
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Okej".
3. Video është e këngës "Okej", por nuk këndohet nga Mannie D.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mannie D:


Komente 0