Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mannu Halili - Arsyet Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Vazhdoj akoma une te buzeqesh
Por arsyeja nuk je me ti
Kte kam te shenjte e ruaj si femine

Vazhdoj akoma te mendoj per ty
Por arsyeja me nuk jam une
Ndergjegja ime qe sa vjen dhe me lekund

A e kujton njelloj si une
Kohen qe shkoj te bukur shume
Per te dy vlen ajo ndaj s'do e harrojme

Vitet kalojne me shume ndjej faj
Ndoshta jo s'dita te te mbaj
Ndaj çdo çast e kujtoj kohen tone qe shkoj

Vazhdoj akome t'mos fle e qete
por arsyet nuk jane shume
Eshte nje e vetme
Te dua pa fund

A e kujton njelloj si une
Kohen qe shkoj te bukur shume
Per te dy vlen ajo ndaj s'do e harrojme

Vitet kalojne me shume ndjej faj
Ndoshta jo s'dita te te mbaj
Ndaj çdo çast e kujtoj kohen tone qe shkoj


Ky tekst u dërgua nga  nejlaMannu Halili
Publikimi: 03/06/2012
Festivali: Top Fest 9


Mannu Halili - Arsyet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Arsyet".
3. Video është e këngës "Arsyet", por nuk këndohet nga Mannu Halili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0