A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Maria Lajçaj - Me Tradhetove


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

24/01/2012

2012-01-24T15:44:16

Këngë e albumit:

"Lindi Dashuria"

Këngë e albumit:

"2 Me 8"


Se cpo bjen..... po bjen lodra..... po gjemon,.......gjemon kodra martohet ai djal zemren ma pat fal,.krejt kan shku..... shkun shoqnia ti po rri..... rri te shpija shpirti po me vun zemra po melun.

REF:
Ti don tjera femra mua me plasi zemra ti don tjera kan me tradhtove xhan ajo femra ne grad te don per nji nat dashuri i thon me te dasht pergjithmon.

Apo she...... po bjen nata sec po bjen...... smundem un ngrata ai djali e timi duhet te ishte imi krejt kan shku....... shkun shoqnia ti po rri...... rri te shpija shpirti po me vun zemra po me lun

REF:
Ti don tjera femra mua me plasi zemra ti don tjera kan me tradhtove xhan ajo femra ngrat te don per nji nat dashuri i thon me te dasht pergjithmon,
ti don tjera femra mua me plasi zemra ti do tjeter kan me tradhtove xhan ajo femra ngrat te don per nji nat dashuri i thon me te dasht pergjithmon..


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019