Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mariglen Hazizaj - Endrra E Bekuar Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

NE ENDERR SEC MU BE
SI NJE CIGARE NDEZURE
NE BUZEN TIME QENDROJE
PSE KAQ SHUM ME DASHUROJE

BEJ TE ZE ME DOR SME LE
SI NJE CIGARE NDEZURE
FLAK E ZJARR KJO BUZA JOTE
SI VERA E BER MAJOSHE

SHUM GJERA IKAM MESUAR
NGA KJO ENDRRA E BEKUAR
NGA VAJZA E DASHURUAR
JETEN CMA KA LUMTURUAR

REFRENI
ATY GJUMI SEC ME DEL
NGRIHEM SI I PIR ME VER
ATY ENDRRA SEC MU SHUA
PSE MI BEN KTO LOJRA MUA


Ky tekst u dërgua nga ENDRRA

Mariglen Hazizaj - Endrra E Bekuar
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Endrra E Bekuar".
3. Video është e këngës "Endrra E Bekuar", por nuk këndohet nga Mariglen Hazizaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mariglen Hazizaj:


Komente 0