Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mariglen Hazizaj - Zemren Le Tek Nena Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Ike nga shtepija
Si nje dalandyshe
Kujtimet mbeten ne sy
Folen nuk e prishe

(Refreni)
Veshur e stolisur
Hipur mbi nje kale
Zemren le tek nena
Kek te emblat fjal

Kuroren mbi kote
Ta vendosi nena
E vetmja ne bot
Me e bukur se hena

Me shpirt te uron
Sec te thot dy fjal
Kur te kthehesh ne mot
Nene me nje djal


Ky tekst u dërgua nga besi

Mariglen Hazizaj - Zemren Le Tek Nena
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zemren Le Tek Nena".
3. Video është e këngës "Zemren Le Tek Nena", por nuk këndohet nga Mariglen Hazizaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mariglen Hazizaj:


Komente 0