Official Video

Mariglen Hazizaj - Djemte E Fshatit


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

03/06/2019

2019-06-03T18:11:45Refreni
O djema djema nga fshati
Sa te rinje ju zu rehati
O djema djema nga fshati
Dymbedhjet ju rri sahati

Cjapi me kembor
Esht per coban
Me roleks ne dor
O juve kush ju mban

Lereni kendesin
Te kendoj ne pes
Nuk i that njeher
O punes mirmengjes

Punet ju shkojn vaj
Pushim dhe e hena
Leket jep babai
Natën ju pret nena

Do ju pjell belaja
Sdo ket lala gjoni
Do ju qesh dynjaja
E do me kujtoni


Më Shumë Këngë Nga Mariglen Hazizaj: