Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mariglen Hazizaj - Kolazh Jugu 2020 Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

TE SHKEMBI QE PUNON BLETA
SHKON NJE VAJZE ME GERSHETA
(2)
SHKON NJE VAJZE ME GERSHETA
TUNDET SI GJYSEM GJOLEKA
(3)
DHE GJOLEKA TE KISH QEN
BUZEN DO MA KISHTE DHEN
(4)
BUZEN MOJ AMAN AMAN
FALMA TU BEFSHA KURBAN..

(TJETRA)
MBIU LIJMONI NE AVLLI
VAJ VAJ BUZA KUTI
HYN E DEL NJE SHTAT SELVI
VAJ VAJ BUZA KUTI
(2)
ME FUSTAN LLOI LLOI
VAJ VAJ BUZA KUTI
THEM TA MARR TA MBAJ NE GJI
VAJ VAJ BUZA KUTI
(3)
APO MIKE ME DASHURI
VAJ VAJ BUZA KUTI
TE MERJA NUSE NE SHPI
VAJ VAJ BUZA KUTI


Mariglen Hazizaj - Kolazh Jugu 2020
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kolazh Jugu 2020".
3. Video është e këngës "Kolazh Jugu 2020", por nuk këndohet nga Mariglen Hazizaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mariglen Hazizaj:


Komente 0