Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mariglen Hazizaj - Të Hënën Dasmën Do Nis Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  2

Por hajde ketu o bir hajde
Po baba.
Sonte do nisim dasmen.

Po eshte e hene o baba.
Keshtu e ka tradite shqiptari po lajmero orkestren.
Po baba.
Te henen dasmen do nis do mbledh fis e farefis me daulle e klarinet se e djela po na pret te henen dasmen do nis do mbledh fis e farefis me daulle e klarinet se e djela po na pret qe moj ti sevdan e mban e terbova gjithe dynjan se po bej dasem te madhe mi do shpirti keto valle qe moj sa sevdan e mban e terbova gjythe dynjan se po bej dasem te madhe mi do shpirti keto valle i kam mbledhur miq e shok ata qe dua me koke o ju saze mos pushoni miqesin te ma nderoni i kam mbledhur miq e shok ata qe dua me koke o ju saze mos pushoni miqesin te ma nderoni urimet nga larg po vijne i dergojne kurbetllinjte lumturi dhe jete te mbare te mos ngel asnje beqar urimet nga larg po vijne i dergojne gurbetedhinjte lumturi dhe njete te mbar te mos ngel asnje beqar


Mariglen Hazizaj - Të Hënën Dasmën Do Nis
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Të Hënën Dasmën Do Nis".
3. Video është e këngës "Të Hënën Dasmën Do Nis", por nuk këndohet nga Mariglen Hazizaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mariglen Hazizaj:


Komente 0