Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mariglen Hazizaj - Për Ty E Lë Kokën Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Per ty e le koken per ty
Per ty permbys boten vec per ty

Sa her qe te them une moj
Vec i joti jam
Sa her re betohem moj
jo tjeter nuk kam
se jam djal e fjalen mbaj
me zemren nuk bej shaka
ktu te kam e ktu te kam

Per ty e le koken per ty
Per ty permbys boten vec per ty
Sa te dua ti e di
Nuk ka zot dhe perendi qe me ndan nga ti
oo qe me ndan nga ti

Per ty e le koken per ty
Per ty permbys boten vec per ty
Sa te dua ti e di
Nuk ka zot dhe perendi qe me ndan nga ti
oo qe me ndan nga ti

Se tani nuk jemi me
nuk jemi me 2
Ti je bere une moj
dhe une jam bere ti

E dy zemra qe bejne bam
Nuk ka zot qe i ndan
Ktu te kam e ktu te kam

Per ty e le koken per ty
Per ty permbys boten vec per ty
Sa te dua ti e di
Nuk ka zot dhe perendi qe me ndan nga ti
oo qe me ndan nga ti

Per ty e le koken per ty
Per ty permbys boten vec per ty
Sa te dua ti e di
Nuk ka zot dhe perendi qe me ndan nga ti
oo qe me ndan nga ti

Per ty e le koken per ty
Per ty permbys boten vec per ty
Sa te dua ti e di
Nuk ka zot dhe perendi qe me ndan nga ti
oo qe me ndan nga ti

Per ty e le koken per ty


Ky tekst u dërgua nga Elena ÇulaniMariglen Hazizaj
Publikimi: 02/08/2023
Teksti: Mariglen Hazizaj & Nexhip Seraj
Orkestrimi: Genci Malaj
Klarinet: Kristi Çunaj


Mariglen Hazizaj - Për Ty E Lë Kokën
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Për Ty E Lë Kokën".
3. Video është e këngës "Për Ty E Lë Kokën", por nuk këndohet nga Mariglen Hazizaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mariglen Hazizaj:


Komente 0