Më mbaj mend (për 1 muaj)

Marigona Veseli - Lozonjare Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Se nje mall e kam ne sy
Se nje fjal e kam ne ty
A do te vish moj bukuri
Nga nje got raki me pi

Ref

LOZONJARE SHPIRTI IM
PSE NE IKE NE PAKTHIM
SA TJET JETA ME JETU
VETEM TY MOJ TE DU

Sikur tkisha dhe nje her
Do tshtrengoja me gjith fuqi
Sdo te lshoja asnjeher
Se me vrau kjo dashuri

Ref

LOZONJARE SHPIRTI IM
PSE NE IKE NE PAKTHIM
SA TJET JETA ME JETU
VETEM TY MOJ TE DU

Ky tekst u dërgua nga Safet MajiqiPublikimi: 09/06/2016


Marigona Veseli - Lozonjare
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lozonjare".
3. Video është e këngës "Lozonjare", por nuk këndohet nga Marigona Veseli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Marigona Veseli:


Komente 0