TEKSTESHQIP

Marigona Veseli
Ma Fal Ate Buzeqeshje
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ma Fal Ate Buzeqeshje" kënduar nga Marigona Veseli.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Ky tekst është kërkuar {{ reqnumber }} herë gjatë kësaj jave.