TEKSTESHQIP

Marigona Veseli
Lozonjare
Lyrics

Se nje mall e kam ne sy
Se nje fjal e kam ne ty
A do te vish moj bukuri
Nga nje got raki me pi

Ref

LOZONJARE SHPIRTI IM
PSE NE IKE NE PAKTHIM
SA TJET JETA ME JETU
VETEM TY MOJ TE DU

Sikur tkisha dhe nje her
Do tshtrengoja me gjith fuqi
Sdo te lshoja asnjeher
Se me vrau kjo dashuri

Ref

LOZONJARE SHPIRTI IM
PSE NE IKE NE PAKTHIM
SA TJET JETA ME JETU
VETEM TY MOJ TE DU

DËRGOI: