Më mbaj mend (për 1 muaj)

Maringlen Linadi - Ik Largohu Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Asnje fjale qe ti e thoje s'ishte e vertet
dashurine qe ma premtove perralle mbeti perjete
ish genjeshter ajo qe ndjeje dhe beje se me doje
por mbas shpine ti me tjetrin mua me tradhetoje

Ref
Ik largohu ti prej meje se ma nuk te dua
ik largohu se ket zemer shume e ke lenduar
ik largohu ti prej meje dhe pse je penduar
ik largohu se ket zemer boll e ke mashtruar

Per tu kthyer tash esht vone ket duhet ta dish
dashurine qe e ndertuam vet ti e ke prishe
edhe tjetri te ka lan e vetme ke mbet
deshe te haje me dy luge pa asnje ke mbetNuk kemi video për këtë këngë.
Maringlen Linadi - Ik Largohu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ik Largohu".
3. Video është e këngës "Ik Largohu", por nuk këndohet nga Maringlen Linadi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Maringlen Linadi:


Komente 0