Më mbaj mend (për 1 muaj)

Marioo - Te Kerkoj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  2

Nje trendafil,te kam sjell
te bukur si ti
si rreze dielli,rrezaton
me fal dashuri
kur jam me ty
shpejt dita kalon
sa hap e mbyll syt
naten e mire
ne telefon
me thon zeri yt
Per ty mendoj
te kam ne mendje
nga mengjesi
deri ne mbremje
fytyra embel
si nje engjell
syt e tu i shoh ne enderr
Ref.1
Te kerkoj Te kerkoj
Ne cdo mbremje
ne endrrat e mia
ne te dy,kombinojm
si melodia dhe poezia

Me pelqen,je e vecant
ndryshe nga tjerat
ti shkelqen si diamant
ti je me e mira
per ty ndjej,cdo dit e me shum
duhet tme besosh
ske rendesi,cfar njerzit thon
dashuria nuk njeh mosh

Per ty mendoj
te kam ne mendje
nga mengjesi
deri ne mbremje
fytyra embel
si nje engjell
syt e tu i shoh ne enderr


Ky tekst u dërgua nga Marioo Dervishanji


Nuk kemi video për këtë këngë.


Marioo
Publikimi: 06/08/2012


Marioo - Te Kerkoj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Kerkoj".
3. Video është e këngës "Te Kerkoj", por nuk këndohet nga Marioo.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0