Më mbaj mend (për 1 muaj)

Marjol Dundo - Vertet I Lire  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Pjesëmarrëse në

Top Fest 6

Komente

Asnjë Koment

05/03/2009

2009-03-05T21:47:59+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Vertet I Lire" kënduar nga Marjol Dundo.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Marjol Dundo i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet