Më mbaj mend (për 1 muaj)


Marjol Rrapaj - S'ke Sherim Or Djale

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'ke Sherim Or Djale".
3. Video është e këngës "S'ke Sherim Or Djale", por nuk këndohet nga Marjol Rrapaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Marjol Rrapaj - S'ke Sherim Or Djale  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

02/04/2013

2013-04-02T13:15:38+00:00Me një vajzë jam i dashuruar
ajo s'më do hijet më kanë filluar
U detyrova shkova në spital
Doktorët thanë s'ke shërim or djalë

Ref. Joo këtë gjë s'e dija ,që
sëmundje të jetë dashuria
Dhimbja po merr shpirtin tim
Si nuk paska ilaç për dashurinë

Dikush foli me një zë të ngrohtë
ish doktori me i mirë në botë
Zemra e djalit duhet operuar
ndryshe vajzën s'ka për t'a harruar

Ref. Joo këtë gjë s'e dija ,që
semundje të jetë dashuria
Dhimbja po merr shpirtin tim
Si nuk paska ilaç për dashurine

Dhe doktori më i mirë në botë
Këtë sëmundje nuk e shëroi dotë
Gjithë jetën me dhimbje jetoj
Sepse vajzën s'mundem t'a harroj

Ref. Joo këtë gjë s'e dija ,që
semundje të jetë dashuria
Dhimbja po merr shpirtin tim
Si nuk paska ilaç për dashurine


Ky tekst u dërgua nga  Amadeo
Më Shumë Këngë Nga Marjol Rrapaj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet