TEKSTESHQIP

Marjol Rrapaj
Djemte Qe Linden Ne Luar
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Djemte Qe Linden Ne Luar" kënduar nga Marjol Rrapaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Produkti muzikor vjen tek artdhashësit i realizuar me profesionalizëm edhe me një videoklip, i cili u publikua më 6 Shkurt 2023. Melodia dhe teksti u shkruajt nga vetë artisti, teksa kënga vjen me orkestrim nga Loli Metushi.