TEKSTESHQIP

Marjol Rrapaj
Sheh Arif Hoti
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Sheh Arif Hoti" kënduar nga Marjol Rrapaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
U mendua edhe për adhuruesit e klipeve, prandaj ky projekt u lansua tek fansat i punuar në sferën vizuale me anë të një klipi muzikor, i cili u publikua me datë 7 Shtator 2023.