Markel Capo
Markel Capo
Markel Capo
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: pop
Markel Capo është këngëtar. Më datë 9 Dhjetor 2017, Markel Capo publikon videoklipin "Si Une". Muzika e këngës u punua nga Eriona Rushiti, teksti u shkrua nga Eriona Rushiti, ndërsa për orkestrimin u kujdes Enis Mullaj.

Më datë 2 Qershor 2019, Markel Capo publikon videoklipin "Shko". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Eriona Rushiti.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0