Më mbaj mend (për 1 muaj)

Marsi
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  31
Këndon kryesisht: hip-hop

Marsi është këngëtare. Më datë 7 Janar 2020, Mars publikon videoklipin "La Casa De Papel". Kënga është shoqëruar edhe me videoklip, i cili është frymëzuar nga seriali televiziv me të njëjtin emër. Producenti i shumë hiteve, Nurteel, qëndron prapa këtij projekti muzikor, ndërsa tekstin e kanë shkruar Mars dhe Ghulo. Xhirimi i videoklipit është bërë me regji të Jur Agushiy dhe Aldo Markut, ndërsa për koreografinë është kujdesur Ari Metani. “E falënderoj përzemërsisht ekipin për punën e palodhshme dhe të pakursyer”, ka shkruar Mars në një postim në Instagram.

Më datë 4 Korrik 2020, Mars publikon videoklipin "M'ke Harru", në bashkëpunim me Çiljetën. Teksti i këngës u shkrua nga Marsi & Petro Xhori. Videoklipi u prodhua nga kompania Pro Video.

Më datë 3 Tetor 2020, Marsi publikon videoklipin "Yallah". Teksti i këngës u shkrua nga Marsi, Petro Xhori & Gent Fatali.

Më datë 19 Mars 2021, Marsi publikon videoklipin "C'est La Vie". Teksti i këngës u shkrua nga Marsi, Petro Xhori & Anxhelo Koci.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

2

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Profili

Twitter

Kanali

Youtube

Shto profile

të tjeraKomente mbi këtë artist


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet