Më mbaj mend (për 1 muaj)

Marsida Saraçi - Eja Me Merr Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Nata afrohet dhe hesht...
mmm...
Asgje ne dhome nuk flet.
Akrepat e ores levizin, nuk presin,
trokasin, ti ku je?

Do doja te vije,
si ere dashurie,
Do doja te ishe,
tik-taku qe po rend.

Eja me merr,
ti behu diell, behu ere.
Dua te ndjej, te ndjej,
aromen qe me deh.
Eja me merr,
ne krahet e tu me rrembe.
Mbi buzet e tua, e harruar.
Ne zemren tende une te jem.

Eja sonte naten ma largo.
Me prek, me ndjej, ne krahe me merr.
Me fuqine e zemres me pushto.
Me prek, me ndjej, ne krahe me merr.


Ky tekst u dërgua nga Eva


Nuk kemi video për këtë këngë.
Marsida Saraçi - Eja Me Merr
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Eja Me Merr".
3. Video është e këngës "Eja Me Merr", por nuk këndohet nga Marsida Saraçi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Marsida Saraçi:


Komente 0