A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Masar Sinani - Me Fal


Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

02/09/2008

2008-09-02T22:01:44

Me fal,me fal,nese ty te kam shar,per kete ne hestje kam qar, me fal, nese dua kurr ste thash me lot vegimin un e pash nese nga tiii jem larguar kur ti ishe dashuruar nese nga ti jem larguar kur ti ishe dashuruar.

Me fal me fal nuk kam tjeter fjal kujtime e nzemer te mbaj me fal nese ben kurr i lumtur i lumtur nket jet nuk isha nese nga ti jem larguar kur ti ishe dashuruar nese nga tiii jem larguar kur ti ishe dashuruar .

Me fal me fal nese ty tkam shar per kete ne heshtje kam qar ne heshtje kam qar
nese nga ti jam larguar kur ti ishe dashuruar nese nga ti jem larguar kur ti ishe dashuruarnese nga tiiii jem larguar kur ti ishe dashuruar nese nga tiii jem larguar kur ti ishe dashuruar


Lyrics submited by  besirKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019