Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Live Video

Masar Sinani - Kenge Per Alajdin Xhezairin  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

14/07/2012

2012-07-14T09:24:24


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kenge Per Alajdin Xhezairin" kënduar nga Masar Sinani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Masar Sinani i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Masar Sinani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet