Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video

Masar Sinani & Luan Krasniqi - Qka Poj Thot Dema Kadris  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

25/12/2013

2013-12-25T02:19:05

Më Shumë Nga

Luan KrasniqiKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Qka Poj Thot Dema Kadris" kënduar nga Masar Sinani & Luan Krasniqi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Masar Sinani & Luan Krasniqi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Masar Sinani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet