Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video

Masar Sinani - Kenge Per Opojanen  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

23/01/2014

2014-01-23T12:14:51


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kenge Per Opojanen" kënduar nga Masar Sinani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Masar Sinani i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Masar Sinani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet