Më mbaj mend (për 1 muaj)

Master D - Ndoshta Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

jo te lutem jo ndoshta 2x doshta ti ikesh ndoshta do te shdukesh ndoshta do te tretesh ti sdo mebetesh ndoshta pergjithmon ndoshta me haron ndoshta me smendon per dashurin tone

i humbur pas teje lundroj ne kte nate, trokas ne zemren tende por ti spo e hap brenda meje fshihesh ndoshta ne zemren time me shfaqesh tamam apo si hije, jo jo e dashur mos ma bej kete ishte vec se nje gabim thjesh paragjykim po ti ti e ke kuptuar se ne kte parajse je nje engjel i dhuruar.
perse me denove perse me harrove ndoshta sme kuptove por tani sa me lendove dashurin shkatrove ato caste i mbarove shume shpejt u merZite ndoshta u lendove me ty sdua te te kujtoj po prap smund te te harroj mendo kte caste vetmie me ty ti kaloj
te mendosh pak te mendosh per ,mua kte vargje tregojn se sa shume te dua

2x doshta ti ikesh ndoshta do te shdukesh ndoshta do te tretesh ti sdo mebetesh ndoshta pergjithmon ndoshta me haron ndoshta me smendon per dashurin tone

me degjo une kam ikur pergjithmon mos mendo mos harro mos kerko un ste dua ti ndoshta po po jo kur mos shpreso

kjo dashuri e vjeter eshte shuar per gjithmon tani ndoshta vjen nje tjeter dhe shpirtin me sheron me largon vetmin qe dhurat ti me pate len me ofron ngrotesin qe ti kur sme pate dhen, perse se meritoja ate qe bere ti shume shpejt do te harroj ate qe ti quan dashuri tani me ste kam menduar pergjithmon te kam harruar shume vone kam kuptuar lidhja me ty eshte koh e hargjuar ...ndoshta

2x doshta ti ikesh ndoshta do te shdukesh ndoshta do te tretesh ti sdo mebetesh ndoshta pergjithmon ndoshta me haron ndoshta me smendon per dashurin tone


Ky tekst u dërgua nga pr@n!Master D
Publikimi: 24/05/2004
Festivali: Top Fest 1


Master D - Ndoshta
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ndoshta".
3. Video është e këngës "Ndoshta", por nuk këndohet nga Master D.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Master D:


Komente 0