Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Master D - Bella  (Feat. Don Cajana)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

29/12/2012

2012-12-29T16:39:53+00:00Ti je zemer nje nga me te mirat je bella.
ti je me e mira qe e pash ti je bella,
ti me ben te ndjehem sikur te jem mbreti
ti e ben cdo djal ne club per vetiiiiiii


Ky tekst u dërgua nga Official Video
Më Shumë Këngë Nga Master D:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet