Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mateus Frroku - Vetem Kuptoje Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Doje fjale qe asnjehere s'u thane
ke te drejte ne fakt nuk me njeh me si me pare
gje nuk kam vetem lerme dhe pak
sot nuk di ku jam
sillem tjeter se ti s'me kupton.
s'di nuk e mendon dhe a kane vlere a jo lotet e mia.
vetem shko s'vazhdoj me kot
mos kerko te them me fal.

Ref. Kur 1djal zemren ka te ndare
qendroi me prane dhe jo mos ki frike se ndjenja ska
vetem eshte i lodhur vazhdon t'mendoje ti vetem kuptoje.

Dite me pare cdo moment e ndanim
me lendon ky cast por eshte vecse kalimtar.
Vij tek ti per t'me dhene relax
dhe sikur per djall ti mendon se une jo s'te duroj,
sdua te qendroj
si ne mend te shkoj se une nuk te dua ne favor situaten con pse kerkon t'jetosh kte faze.

Ref. Kur 1djal zemren ka te ndar qendroj me prane dhe jo mos ki frike se ndjenja ska
vetem eshte i lodhur vazhdon t'mendoj ti vetem kuptoje.


Ky tekst u dërgua nga 001   MarinMateus Frroku
Publikimi: 03/08/2010
Festivali: Top Fest 7


Mateus Frroku - Vetem Kuptoje
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vetem Kuptoje".
3. Video është e këngës "Vetem Kuptoje", por nuk këndohet nga Mateus Frroku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mateus Frroku:


Komente 0