TEKSTESHQIP

Mateus Frroku
Vetem Kuptoje
Lyrics

Doje fjale qe asnjehere s'u thane
ke te drejte ne fakt nuk me njeh me si me pare
gje nuk kam vetem lerme dhe pak
sot nuk di ku jam
sillem tjeter se ti s'me kupton.
s'di nuk e mendon dhe a kane vlere a jo lotet e mia.
vetem shko s'vazhdoj me kot
mos kerko te them me fal.

Ref. Kur 1djal zemren ka te ndare
qendroi me prane dhe jo mos ki frike se ndjenja ska
vetem eshte i lodhur vazhdon t'mendoje ti vetem kuptoje.

Dite me pare cdo moment e ndanim
me lendon ky cast por eshte vecse kalimtar.
Vij tek ti per t'me dhene relax
dhe sikur per djall ti mendon se une jo s'te duroj,
sdua te qendroj
si ne mend te shkoj se une nuk te dua ne favor situaten con pse kerkon t'jetosh kte faze.

Ref. Kur 1djal zemren ka te ndar qendroj me prane dhe jo mos ki frike se ndjenja ska
vetem eshte i lodhur vazhdon t'mendoj ti vetem kuptoje.

DËRGOI: