TEKSTESHQIP

Maya Alickaj
As Po As Jo
Lyrics

Une u rrita dhe punoj me gaz ne are
Me nje deli djale jam vene ne gare
O sa bukuri eshte kjo gare mes nesh
A e di ??? por une se marr vesh x2

Ref x2
Me rreh zemra me gezim
Buzeqesh djali i ri
Nuk i them as po as jo
Mos e humb djalo

Djali zemren mua ma ka marre
Une i fala vetem synin e zi
I gjithe fshati neve na ka pare
??? kjo dashuri

Ref x2
Me rreh zemra me gezim
Buzeqesh djali i ri
Nuk i them as po as jo
Mos e humb djalo

Une u rrita dhe punoj me gaz ne are
Me nje deli djale jam vene ne gare
O sa bukuri eshte kjo gare mes nesh
A e di ??? por une se marr vesh x2

Ref x2
Me rreh zemra me gezim
Buzeqesh djali i ri
Nuk i them as po as jo
Mos e humb djalo

DËRGOI: