Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Mc.Mery - N'club  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

02/06/2007

2007-06-02T19:36:16+00:00je mr.ximi pavarsin ton e pritem me padurim ja tash ku e kemi kit pavarsi te dashur per pavarsi kurkush nugucon mem prek se jam gjak ncet

ja tash ku e kemi ne duar ne qdo shiptari qdokush e feston ket fes je poo vjen joni-g po vjen si po vjen por ket pavarsi tuten kerkuj nuk ja len se o talent je

krej shiptar e pitem me pa durim e tash jan ne pikllin shum gjako shiptar u vran per pavarsin ton te zjarrt


Ky tekst u dërgua nga Mr.ximi
Më Shumë Këngë Nga Mc.Mery:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet