Mc Poka
Mc Poka
Mc Poka
  • Emri i Vërtetë:
  • Gezim Poka:
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri Shqipëri
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: hip-hop
Mc Poka është këngëtar. Mc Poka emrin e vertete e ka Gezim Poka. Mesimet i vijon ne shkolle e mesme
"JASHAR HOXHA". Kenga e pare e Mc Poka eshte "A thu ti zemer" i cili ka bashkepunuar me Soni G. Jeton ne Tirane. Ka qe ne 2010 qe ka fillu te meret me Hip hop. Nuk e ka në plan të shkëputet për asnjë çast nga krijimet e reja.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Punuan Biografinë: gezimi gezimi  Komente 0