Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mc Stobs - N'plan T'par Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


- Verse 1 -
Mmm Interesante ca kerkon?
Per ca je futur ne mikrofon?
Iden qe ke ma thuaj ne telefon
Dua edhe une nje keng si Era BON BON
Bitch Please
Sillmi paret ta nxjer vizen per ne
Show Bizz
Ska problem vokali jot ti vetem
Leviz
Te tjerat i kam une ne dor
Say Cheese

Beati eshte gati teksti mbaron
Muzika e thjesht vec klipi vonon
Te duhen rregullime ne pjes intime
Prerje zgjatje mbushje cpime
Kjo ka rendesi dhe asgje tjeter
Zeri fluturon ne boten tjeter
Ska rendesi ca shkruhet ne leter
Twerk it Better per :

- Verse 2 -
E di qe nuk ke ze prandaj mos te behet von
Jetojm ne Epoken e Majmunit me Silikon
REVOLUCION
Tashme njeri me muzik s'degjon
Vlersohet kenga nga ca shifet ne Televizion

Trupi jot si nje pikpyetje
N'Plan T'Par like a shit
Ka me t'ngrit ty lali n'pjedestal Fucking Dinamit
Mos u cudit se perball studios kemi nje klinik
Te cmonton si nje PUZZLE edhe me pas te ngjit
Edhe nje nat e ngjitur n'xham
Manikin si n'Amsterdam
Si e tham, kshu e lam
3 Mij Euro per rreklam
2 Mij Euro gjoks buz
Thyben foto ne Instagram
Publikim te Vipat e Bllokut
Kaq zemer per :


Ky tekst u dërgua nga Gk


Nuk kemi video për këtë këngë.


Mc Stobs
Publikimi: 07/07/2016


Mc Stobs - N'plan T'par
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "N'plan T'par".
3. Video është e këngës "N'plan T'par", por nuk këndohet nga Mc Stobs.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mc Stobs:


Komente 0