TEKSTESHQIP

Mc Stobs
N'plan T'par
Lyrics

- Verse 1 -
Mmm Interesante ca kerkon?
Per ca je futur ne mikrofon?
Iden qe ke ma thuaj ne telefon
Dua edhe une nje keng si Era BON BON
Bitch Please
Sillmi paret ta nxjer vizen per ne
Show Bizz
Ska problem vokali jot ti vetem
Leviz
Te tjerat i kam une ne dor
Say Cheese

Beati eshte gati teksti mbaron
Muzika e thjesht vec klipi vonon
Te duhen rregullime ne pjes intime
Prerje zgjatje mbushje cpime
Kjo ka rendesi dhe asgje tjeter
Zeri fluturon ne boten tjeter
Ska rendesi ca shkruhet ne leter
Twerk it Better per :

- Verse 2 -
E di qe nuk ke ze prandaj mos te behet von
Jetojm ne Epoken e Majmunit me Silikon
REVOLUCION
Tashme njeri me muzik s'degjon
Vlersohet kenga nga ca shifet ne Televizion

Trupi jot si nje pikpyetje
N'Plan T'Par like a shit
Ka me t'ngrit ty lali n'pjedestal Fucking Dinamit
Mos u cudit se perball studios kemi nje klinik
Te cmonton si nje PUZZLE edhe me pas te ngjit
Edhe nje nat e ngjitur n'xham
Manikin si n'Amsterdam
Si e tham, kshu e lam
3 Mij Euro per rreklam
2 Mij Euro gjoks buz
Thyben foto ne Instagram
Publikim te Vipat e Bllokut
Kaq zemer per :

DËRGOI: