Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Mc Trinty - Click Clack Boom

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Click Clack Boom".
3. Video është e këngës "Click Clack Boom", por nuk këndohet nga Mc Trinty.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Mc Trinty - Click Clack Boom  (Feat. Kopili, cajko & edoo)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Featuring

Edoo

20/01/2010

2010-01-20T09:50:21+00:00(Reptura 1 TrinTy)
qe qe hini trinty, qa po bon ti, qa po pin ti
une jom qaj me sprinti, pak pauz po apet na ngon ti
une jom ma i smuti une jom Trinty (OUUU)
0si na mu bo (HARROU), ku do qe ikni un ju nxouuu
ngoni mir kur une foli.. se i kom fjalt me vul
kush munohet me naj ngul (dost) na kena me ja ngul
une nuk shaj o verem, ju nuk po vyjshi sen
doni me dal nven tem, po krejt praptohni me ren.

(Reptura 2 KopiLi)
qe qe hini kopili, bonu gati, u kall fitili
nese don tulifar stili, te na gjen tulifar filmi
bojna rep 24 or, repin n`qit mosh e kena ndor
kur t`rritum edhe pak, e fitojm dollarin ton
kena pare per me t`mlu, per kto sene mos ta nin
une nuk ngaj mas parev, vet paret i kom nshpin
e nese don vesh me marr se sot jena nven tpar
jena kthy mas ni pauzes apet repin me ngjall.

(Refreni*2 TrinTy)
Qe qe kush e bjen, qe qe kush u kthy
kush bon rep per veti e kush bon rep per ty
Qe Qe DIVISION GANGSTA
u kthyn apet ma shum
kush po fol prej inaqorve QE QE CLICK CLACK BOOM

(Reptura 3 CajkOo)
qe qe hini cajko, prite senin qysh e bojm
nulpian ku na rrim, qaty kangen na e lshojm
krejt e din krejt na njohin, se na jena nven tpar
kush don neve me na marr, na kena me ja marr
Cajko Dajko hini ma fort, ti kall krejt amaterat
kallxoju krejt reperave, i kom bo gati shanzherat
jom i gatshem per luft saher qe lypni o NONQ..A
qitash e lojm takimin veq ti marr edhe do tima.

(Reptura 4 EdoO)
qe qe hini edoni, per her t`par me kta vllazni
qe qit sen pra prite se si na tjer ma nuk ki
bojna rap me pare ngjep, e thejna kur jena nsken
per itaqat qe se din n`ULPIAN NEVE NA GJEN
jena rrugve dit e nat, ku tna lyp qaty na ki
une hi e une e bi, DIVISION GANGSTA FAMILY
une jom shum i smut seni jem ti qet trut
kur na she neve rruges nuk ki nevoj mu tut.(Refreni*2 TrinTy)
Qe qe kush e bjen, qe qe kush u kthy
kush bon rep per veti e kush bon rep per ty
Qe Qe DIVISION GANGSTA
u kthyn apet ma shum
kush po fol prej inaqorve QE QE CLICK CLACK BOOM


Ky tekst u dërgua nga  LlegennD
Më Shumë Këngë Nga Mc Trinty:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet