TEKSTESHQIP

Mecan Kashari & Lorenc Cunaj
Potpuri Me Kenge Jugu 2021
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Potpuri Me Kenge Jugu 2021" kënduar nga Mecan Kashari & Lorenc Cunaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 1 Shtator 2021, Mecan Kashari & Lorenc Cunaj publikojnë videoklipin "Potpuri Me Kenge Jugu 2021". Orkestrimi i këngës u punua nga Alban Hoxhaj.