Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Mejreme Kurti - Këngë Me Kavalla

Resmije Zeqiri, Mejreme Kurti & Marija - Kollazh (2003)

Dërgo një album »


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet