Më mbaj mend (për 1 muaj)

Melinda Ademi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  951
 • Vendlindja:
 • Mitrovicë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 24 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Melinda Ademi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop, hip-hop dhe R&B. Ka befasuar jo vetëm jurinë e spektaklit të famshëm televiziv ‘American Idol’ por edhe mbarë shikuesit, jo vetëm për zërin e saj të mrekullueshëm, por edhe për historinë që bart. 16-vjeçarja nga Mitrovica Melinda Ademi, ka rrëfyer historinë e saj që kur familja vendosi të largohej nga Kosova, gjatë luftës e deri tek ëndrrat për t’u bërë një këngëtare e madhe. Në videon e shfaqur nga ‘Fox TV’, vajza tregon për momentet e largimit të saj nga Kosova...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Profili

Twitter

Profili

Facebook

Profili

Snapchat

Komente

117 🔥  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (81)

26
25
35
41
34
24
40
34
21
30
27
38
34
29
42
31
38
24
24
32

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Fiorela Sahiti

Vjosa Selmani

Feime Salihu

Nita Latifi

Dona Janova

Albana Berisha

Nita Bahtiri

Adelina Jashari

Adea Pula

Sala Jashari

Tags: Melinda Ademi, Melinda, American Idol


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet