Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Live Video Kërko Video

Melinda Ademi - Love The Way You Lie Part 2  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.3 / Votuan:  4

Komente

Asnjë Koment

26/01/2011

2011-01-26T02:31:53+00:00On the first page of our story
the future seemed so bright
then this thing turned out so evil
I don’t know why I’m still surprised
even angels have their wicked schemes
and you take that to new extremes
but you’ll always be my hero
even though you’ve lost your mind

[Chorus]
Just gonna stand there and watch me burn
but that’s all right because I like the way it hurts
just gonna stand there and hear me cry
but that’s all right because I love the way you lie
I love the way you lie Ohhh,
I love the way you lie
Ohhh


Më Shumë Këngë Nga Melinda Ademi:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet