Më mbaj mend (për 1 muaj)


Melinda Ademi - Lej

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lej".
3. Video është e këngës "Lej", por nuk këndohet nga Melinda Ademi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Melinda Ademi - Lej  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  20

Komente

Asnjë Koment

21/07/2018

2018-07-21T14:09:39+00:00Po më vjen inati
Pse lejova më ty kontaktë?
Kalendari
Po tregon unë për ty s'kom vaktë
S'kom vaktë
Të kom thënë mos thirr
Veç fshije numrinë
Ti prapë
Pastaj të kam thirr, të kam fshi prej truni
S'jom mo njëjët, po kam ndërru
As parajsë më ty s'du
S'ke nevojë më më shendrru
Bëkëshe krejt i bëne për mu
A pë sheh vetën e ki lëndu?
Edhe pse ma vonë je pendu
Ama prej se gjithçka ke harru
Ato ditë kur ike pa mu

Pse nuk po kupton?
S'ka më ndodh
S'kam ma emocionë
Ti më ke lodh

Më rrena lejë, lejë, lejë, lejë
Rrenat lejë, lejë, lejë, lejë
Lejë, lejë, lejë, lejë
Rrenat lejë, lejë, lejë, lejë
Lejë, lejë, lejë, lejë
Këto rrenat lejë, lejë, lejë, lejë
Lejë, lejë, lejë, lejë
Këto rrenat lejë, lejë, lejë, lejë

Forë mos u më bo mu
Edhe të don më më s'jam, më shëtit nuk funksionon
Ça po fol as vetë nuk e din ti
Snap mesazhë
Çdo gabimë shumë i ronë tek Janari
S'po du ma më fol, ti fshije numrinë tem
Pë shoh po të merr malli
Ti nuk e kupton, po ky është fundi
Uh, mundesh më më ndërru
Oh, sa shumë ke hup
Vetë ti ike, ike pa mu

Pse nuk po kupton?
S'ka më ndodh
S'kam ma emocionë
Ti më ke lodh

Më rrena lejë, lejë, lejë, lejë
Rrenat lejë, lejë, lejë, lejë
Lejë, lejë, lejë, lejë
Rrenat lejë, lejë, lejë, lejë
Lejë, lejë, lejë, lejë
Këto rrenat lejë, lejë, lejë, lejë
Lejë, lejë, lejë, lejë
Këto rrenat lejë, lejë, lejë, lejë

Pse nuk po kupton?
S'ka më ndodh
S'kam ma emocionë
Ti më ke lodh

Më rrena lejë, lejë, lejë, lejë
Rrenat lejë, lejë, lejë, lejë
Lejë, lejë, lejë, lejë
Rrenat lejë, lejë, lejë, lejë
Lejë, lejë, lejë, lejë
Këto rrenat lejë, lejë, lejë, lejë
Lejë, lejë, lejë, lejë
Këto rrenat lejë, lejë, lejë, lejë


Ky tekst u dërgua nga Tayna Fans
Më Shumë Këngë Nga Melinda Ademi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet