Më mbaj mend (për 1 muaj)


Melinda Ademi - Teta Gjyli (Diss Tayna & Rina)

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Teta Gjyli (Diss Tayna & Rina)".
3. Video është e këngës "Teta Gjyli (Diss Tayna & Rina)", por nuk këndohet nga Melinda Ademi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Melinda Ademi - Teta Gjyli (Diss Tayna & Rina)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  62

Komente

Asnjë Koment

24/02/2019

2019-02-24T17:35:25+00:00Ki qef une me lon se ta gerrdita
Fyti o ka tdhem se ta shkela me shtiklla
Ring ring ring ski qa bon kno per fmi tash
Smun mu bo si une hajde ti fali perikat
Biatchh
Munohu ti mu shit te naj fmiaaqqq
Ti je dor e dyt kurora jote o npijaaac
Colimbiana je putana qik e pufit
Qfar boss chick me 30% move bi**h
Uu shitt
Qika ka vesh dolce gabbana
Pampersin e ngjet edhe vetit i thot mama
Hajde ktu ta kapi faqen shko veshi pigjamat
Ile-ilegal kujna pi kallxon prralla
Look at me know you want my designer
Copy me im the industrys finest
Qysh e pate emnin Tokyo a Taiwan?
Po kujna o ka i han kur je made in China
Qeni qe le s'han
Funerali yt une po rri tu kesh tash
Ta palova n'palo halo dhez peglla
Ik teta gjyli se ti je per kanagjegja...
Me nerva rraka tak taka tak tak rraka tak taka tak tak...

Kartolina (6)

31
22
19
25
17
8

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Melinda Ademi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet