Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

   Fjolllaa      Mesazh  
   Emri:   Fjolla
   Shteti/Vendndodhja:    FINLANDE
   Qyteti:   
   Mosha:    21 Vjeç
   Ditëlindja:   09 Dhjetor 1996
   Shenja e Horoskopit:   Shigjetari
   Profili:    Fjolllaa nuk ka krijuar akoma një profil të detajuar.

    Aktiviteti dhe Kontributi
   Rregjistruar më:   2010-12-11 11:50:17
   Hyrja e fundit tek zona*ime:   2012-08-12 18:28:39
   Tekste të dërguara:    81 Tekste
   Këngë të korrigjuara:    6 Korrigjime
   Biografi këngëtarësh:    Asnjë biografi
   Albumet e dërguara:    Asnjë album
   Këngë të Përkthyera:    Asnjë perkthim    
   Merr pjesë në këto Fansclub
    Noizy     507 Fansa
    Dafina Zeqiri     328 Fansa
    Stine     71 Fansa
    Tingulli 3nt     82 Fansa
    Skillz     145 Fansa
    Shpat Kasapi     35 Fansa
    Genta Ismajli     149 Fansa
    Dafina Rexhepi     61 Fansa
    Blero     73 Fansa
    Mc Kresha     88 Fansa
    Adrian Gaxha     17 Fansa
    Berkan     10 Fansa
    Lyric Master     40 Fansa
    Bertan Asllani     26 Fansa
    Nora Istrefi     38 Fansa
    Adelina Tahiri     17 Fansa
    Capital T     97 Fansa
    Zaimina Vasjari     29 Fansa
    Seldi Qalliu     19 Fansa
    Sinan Hoxha     8 Fansa
   PlayLista me Këngët e Preferuara
    Genta Ismajli   Shkunde Tunde
    Noizy & Rozana Radi   Mr. Yesterday
    Noizy & Rozana Radi   Fly
    Dafina Zeqiri   Amazing Girl
    Dafina Zeqiri   Pom Pelqen
    Skillz   Bone Veq Per Mu
    Tingulli 3Nt   I Kom
    Dafina Zeqiri   Rock This Club
    Genta Ismajli   Kur Genta Knon
    Mc Kresha   Lej Flleshat
    Shpat Kasapi   Mos Me Pritteksteshqip.com © 2007 - 2017