Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

   artizhsh      Mesazh  
   Emri:   Arti ZHSH
   Shteti/Vendndodhja:    KOSOVE
   Qyteti:   Prishtine
   Mosha:    22 Vjeç
   Ditëlindja:   24 Janar 1995
   Shenja e Horoskopit:   Ujori
   Profili:    artizhsh nuk ka krijuar akoma një profil të detajuar.

    Aktiviteti dhe Kontributi
   Rregjistruar më:   2009-12-10 08:01:42
   Hyrja e fundit tek zona*ime:   2011-10-23 16:21:03
   Tekste të dërguara:    1 Tekste
   Këngë të korrigjuara:    5 Korrigjime
   Biografi këngëtarësh:    1 Biografi
   Albumet e dërguara:    Asnjë album
   Këngë të Përkthyera:    Asnjë perkthim    
   Merr pjesë në këto Fansclub
    Unikkatil     600 Fansa
    Sinan Vllasaliu     7 Fansa
   PlayLista me Këngët e Preferuarateksteshqip.com © 2007 - 2017